BCC SOLUTIONS

Tillgänglighet
Längd
Kategori
Fibertyp
Antal fibrer
Typ av kontakt anslutning 1
Typ av kontakt anslutning 2
Kabeltyp
Färg
Typ av kontakt
Halogenfri (enligt EN 50267-2-3)
Visa arkiverade produkter
161 produkter
EXCEL MIXED USE PANEL 8 MODULE, EMPTY
PIG TAIL (FIBER) SM OS2 SC-APC 3m (E)
EXCEL CAT6A U/FTP 6W CASSETTE LINK 10M BS
EXCEL BLANK FOR MIXED USE PANEL - BLACK
TELEFONUTTAG TELEFONUTTAG 3P W/RJ11
TELEFONUTTAG TELEFONUTTAG 3P W/RJ11
Produktkod
7021441
I lager
EXCEL 6 PORT (12 FIBRE) OS2 LC MODULE2MODULE CABLE 15M, DCA
PIG TAIL (FIBER) SM OS2 SC 3m (E)
PIG TAIL (FIBER) SM OS2 SC 3m (E)
Produktkod
7244256
I lager
EXCEL CAT6A U/FTP 6W CASSETTE LINK 15M BS
PIG TAIL (FIBER) SM OS2 LC-APC 3m (E)
EXCEL 6 PORT (12 FIBRE) OS2 LC MODULE2MODULE CABLE 10M, DCA
ADAPTER SM OS2 GRÖN SC-APC SIMPLEX
ADAPTER SM OS2 GRÖN SC-APC SIMPLEX
Produktkod
7244274
I lager
ADAPTER SM OS2 BLÅ SC SIMPLEX
PIG TAIL (FIBER) SM OS2 LC 3m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC-APC/LC-APC/5m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC-APC/LC-APC/5m (E)
Produktkod
7244364
KOPPLING-FIBER DPX SM OS2 SC/LC/2m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC-APC/SC-UPC/5m (E)
PIG TAIL (FIBER) SM OS2 SC-APC 2m 12kpl ANSI(E)
PIG TAIL (FIBER) SM OS2 LC-APC 7m (E)
ADAPTER SM OS2 GRÖN SC-APC DUPLEX
ADAPTER SM OS2 GRÖN LC-APC DUPLEX
PIG TAIL (FIBER) SM OS2 LC 7m (E)
ADAPTER SM OS2 BLÅ SC DUPLEX
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC/SC/10m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC/SC/5m (E)
KOPPLING-FIBER DPX SM OS2 SC/LC/10m (E)
KOPPLING-FIBER DPX SM OS2 SC/LC/5m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC/LC/2m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC/LC/10m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC/LC/5m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC/LC/2m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC/LC/5m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC/LC/10m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC-APC/SC-APC/2m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC-APC/SC-APC/5m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC-APC/LC-APC/3m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC-APC/SC-UPC/2m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC-APC/LC-UPC/5m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 LC-APC/LC-UPC/2m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC-APC/SC-UPC/2m (E)
KOPPLING-FIBER SM OS2 SC-APC/SC-UPC/5m (E)
LEDAR PANEL 19 1U SVART
LEDAR PANEL 19 1U SVART
Produktkod
7214514
KOPPLING-FIBER DPX SM OS2 SC-APC/LC-UPC/2m(E)
EXCEL CAT6A U/FTP 6W CASSETTE LINK 20M BS
KOPPLING-FIBER DPX SM OS2 SC-APC/SC-APC/2m(E)
KOPPLING-FIBER DPX SM OS2 LC/LC/2m (E)
EXCEL CAT6A U/FTP 6W CASSETTE LINK 30M BS