BCC SOLUTIONS

Näytä poistuneet tuotteet
Saatavuus
Tuotealue
Pituus
Kategoria
APC-versio
Kuitutyyppi
Kuitujen lukumäärä
Liitintyyppi, liitäntä1
Liitäntätyyppi, liitäntä 2
Kaapelityyppi
Väri
Liittimen tyyppi
161 tuotetta
OHJURIPANEELI 19 1U EXCEL MUSTA
Tuotekoodi
7214514
Keskusvarastossa
PISTOKE PUHELINPISTOKE 3-NAP. PIKA
Tuotekoodi
7021441
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU BCC OS2 SC-APC 3m (E)
Tuotekoodi
7244211
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU BCC OS2 SC-SIMPLEX SININEN (E)
Tuotekoodi
7244327
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU BCC OS2 SC 3m (E)
Tuotekoodi
7244256
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU BCC SM OS2 LC-APC/LC-UPC/10m (E)
Tuotekoodi
7244390
Keskusvarastossa
MODUULIPANEELI MODUULIPANEELI 8 AUK. TYHJÄ
Tuotekoodi
CMM952
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU BCC OS2 LC-APC 3m (E)
Tuotekoodi
7244202
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU BCC OS2 SC-DUPLEX SININEN (E)
Tuotekoodi
7244326
Keskusvarastossa
PISTOKE PUHELINPISTOKE 5-NAP. PIKA
Tuotekoodi
7021442
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU BCC OS2 SC-APC-DUPLEX VIHREÄ (E)
Tuotekoodi
7244275
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELI 6XCAT6A VALM.KAAPELI 6X6A 10M BS
Tuotekoodi
CMM978
Keskusvarastossa
MODUULIPANEELIN PEITELEVY PEITELEVY
Tuotekoodi
CMM958
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELI-KUITU MOD/MOD PITUUS 15M, DCA
Tuotekoodi
CMM971
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU BCC OS2 SC-APC-SIMPLEX VIHREÄ (E)
Tuotekoodi
7244274
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU BCC SM OS2 LC/LC/5m (E)
Tuotekoodi
7244340
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU BCC SM OS2 SC/LC/10m (E)
Tuotekoodi
7244349
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU BCC OS2 LC-APC 7m (E)
Tuotekoodi
7244213
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU BCC OS2 LC-APC-DUPLEX VIHREÄ (E)
Tuotekoodi
7244264
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELI-KUITU MOD/MOD PITUUS 10M, DCA
Tuotekoodi
CMM970
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELI 6XCAT6A VALM.KAAPELI 6X6A 15M BS
Tuotekoodi
CMM975
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU BCC SM OS2 SC-APC/LC-APC/3m (E)
Tuotekoodi
7244371
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU BCC SM OS2 SC-APC/SC-APC/5m (E)
Tuotekoodi
7244356
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU BCC SM OS2 LC-APC/LC-APC/5m (E)
Tuotekoodi
7244364
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU BCC SM OS2 SC-APC/LC-UPC/10m (E)
Tuotekoodi
7244398