Tillgänglighet
Färg
Material
Ytskydd
Modell/Utförande
Kabelrännans höjd
Längd
Kategori
Fibertyp
Bredd kabelränna
Typ
Visa arkiverade produkter
46 produkter
FÄRDIG KABEL 3m7/16MRA /4.3/10s mLSZH/UV
Kampanj
FÄRDIG KABEL 5m7/16MRA/4.3/10s m LSZH/UV
FÄRDIG KABEL 2m 7/16MRA/4.3/10s mLSZH/UV
FÄRDIG KABEL 4.3-10MA-4.3-10M 1/2LSZH/UV 3m
Kampanj
FÄRDIG KABEL 4.3-10MA-4.3-10M 1/2LSZH/UV 5m
Kampanj
PIGTAIL LC UPC OS2 12ST 2M FIN2012
PIG TAIL LC UPC OS2 12ST 1,5M
PIG TAIL SC OM3 12ST 1,5M
PIG TAIL SC OM3 12ST 1,5M
Produktkod
7206387
PIGTAIL LC OM3 12ST 1,5M
PIGTAIL LC OM3 12ST 1,5M
Produktkod
7206388
HYLLA DOWN ELBOW 90 160X100
HYLLA JOINER 160X100
HYLLA JOINER 160X100
Produktkod
7215952
TERMINERINGS BOX 4 SC IP55
SKALVERTYG FÖR 1/2 KABEL
SKALVERTYG FÖR 1/2 KABEL
Produktkod
6440800
SKALVERTYG FÖR 7/8 KABEL
SKALVERTYG FÖR 7/8 KABEL
Produktkod
6440801
PIGTAIL SC APC 12ST 2M
PIGTAIL SC APC 12ST 2M
Produktkod
7206383
HYLLA HORIZONTAL TEE 160X100
HYLLA MAIN DUCT 160X100 2M
HYLLA END CAP 160X100
HYLLA END CAP 160X100
Produktkod
7215951
KOPPLING-FIBER LC-SC UPC OS2 2M
FIBER SKARV 60MM 100ST
FIBER SKARV 60MM 100ST
Produktkod
7206410
KOPPLING-FIBER LC-SC UPC OS2 1M
PIG TAIL LC APC 2M 12ST FIN2012
PIG TAIL SC UPC OS2 2M 12ST FIN2012
HYLLA MAIN DUCT 100X100 2M
HYLLA T-CROSS 100X100
HYLLA T-CROSS 100X100
Produktkod
7215909
HYLLA T-BOLT 10PCS
HYLLA T-BOLT 10PCS
Produktkod
7215908
HYLLA VERTICAL DROP OUTLET 100X100
HYLLA JOINER 100X100
HYLLA JOINER 100X100
Produktkod
7215906
HYLLA END CAP 100X100
HYLLA END CAP 100X100
Produktkod
7215905
PIGTAIL LC APC 12ST 2M
PIGTAIL LC APC 12ST 2M
Produktkod
7206385
HYLLA DOWN ELBOW 90, 100X100
HYLLA HORIZONTAL ELBOW 90 160X100
HYLLA HORIZONTAL ELBOW 90 100X100
HYLLA CROSS 160X100
HYLLA CROSS 160X100
Produktkod
7215946
HYLLA CROSS 100X100
HYLLA CROSS 100X100
Produktkod
7215945
HYLLA UP ELBOW 90, 100X100
HYLLA HORIZONTAL DROP OUTLET 100X100
HYLLA UP ELBOW 90, 160X100
HYLLA SIDE MOUNT BRACKET SET 100X100
FIBER SKARV 45MM 100ST
FIBER SKARV 45MM 100ST
Produktkod
7206411
SKARV BOX 2 SC DPX 5ST
SKARV BOX 2 SC DPX 5ST
Produktkod
7206677
ADAPTER SC UPC DPX BLÅ 20ST
ADAPTER SC APC DPX 20ST
ADAPTER SC APC DPX 20ST
Produktkod
7206398
ADAPTER LC-Q APC 20ST
ADAPTER LC-Q APC 20ST
Produktkod
7206409
PIG TAIL SC UPC OS2 12ST 1,5M
KRYMPHYLSA FÖR 12 FIBER SKARV