Saatavuus
Alkuperämerkit
Väri
Materiaali
Pinnan suojaus
Malli / Tyyppi
Levyhyllyn korkeus
Pituus
Kategoria
Kuitutyyppi
Levyhyllyn leveys
Tyyppi
Näytä poistuneet tuotteet
44 tuotetta
VALMISKAAPELI JUMPPERI 4.3-10M-7/16MA 3m
Kampanja
VALMISKAAPELI JUMPPERI 4.3-10M-7/16MA 3m
Tuotekoodi
7206764
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELI JUMPPERI 4.3-10M-7/16MA 2m
VALMISKAAPELI JUMPPERI 4.3-10M-7/16MA 2m
Tuotekoodi
7206763
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELI JUMPPERI 4.3-10M-7/16MA 5m
VALMISKAAPELI JUMPPERI 4.3-10M-7/16MA 5m
Tuotekoodi
7206765
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELI JUMPPERI 7/16M-7/16MA 2m
VALMISKAAPELI JUMPPERI 7/16M-7/16MA 2m
Tuotekoodi
7206702
Keskusvarastossa
HYLLY ALASOTTOKAPPALE 160X100
HYLLY LIITOSKAPPALE 160X100
HÄNTÄKUITU LC UPC OS2 12kpl 2m FIN2012
HYLLY T-RISTEYSKAPPALE 160X100
HYLLY PÄÄTYLEVY 160X100
HYLLY PÄÄTYLEVY 160X100
Tuotekoodi
7215951
HÄNTÄKUITU LC UPC OS2 12KPL 1,5M
HYLLY MUOVIKOURU 160X100, 2M
HÄNTÄKUITU LC OM3 12kpl 1,5m
PÄÄTEKOTELO SUORAHITSAUSKOTELO 4 SC IP55
HÄNTÄKUITU SC OM3 12KPL 1,5M
KUORINTATYÖKALU KUORINTATYÖKALU 1/2 KAAPELILLE
KUORINTATYÖKALU KUORINTATYÖKALU 7/8 KAAPELILLE
HYLLY RISTEYSKAPPALE 160X100
KUITUJATKOSSUOJA JATKOSSUOJAHOLKKI 45MM 100KPL
PÄÄTEKOTELO ORBIS-ADAPTERIP. 2 SC DPX 5KPL
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU LC-SC UPC OS2 2M
HÄNTÄKUITU SC APC 12kpl 2m
KUITUJATKOSSUOJA JATKOSSUOJAHOLKKI 60MM 100KPL
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU LC-SC UPC OS2 1M
HÄNTÄKUITU LC APC 2M 12KPL FIN2012
HYLLY MUOVIKOURU 100X100, 2M
HYLLY T-RISTEYSKAPPALE 100X100
HYLLY BOLT PULTTI 10KPL
HYLLY BOLT PULTTI 10KPL
Tuotekoodi
7215908
HYLLY ALASOTTOKPL KYLKEEN 100X100
HYLLY LIITOSKAPPALE 100X100
HYLLY PÄÄTYLEVY 100X100
HYLLY PÄÄTYLEVY 100X100
Tuotekoodi
7215905
HÄNTÄKUITU LC APC 12kpl 2m
HYLLY ALASOTTOKAPPALE 100X100
HYLLY KULMAKAPPALE 90, 160X100
HYLLY KULMAKAPPALE 90, 100X100
HYLLY RISTEYSKAPPALE 100X100
HYLLY YLÖSNOSTOKAPPALE 100X100
HYLLY V ALASOTTOKAP. KYLKEEN 100X100
HYLLY YLÖSNOSTOKAPPALE 160X100
HYLLY MUOVIK. 100X100 KIINNITYSRAUT.
ADAPTERI SC UPC DPX SIN 20KPL
ADAPTERI SC APC DPX 20KPL
ADAPTERI SC APC DPX 20KPL
Tuotekoodi
7206398
HÄNTÄKUITU SC UPC OS2 2M 12KPL FIN2012
HÄNTÄKUITU SC UPC OS2 12KPL 1,5M
KUITUJATKOSPIDIKE 12 HOLKILLE