
Siirrä osoitin kuvan päälle suurentaaksesi
MERKINTÄKILPI ABB RC 610 TYHJÄ
Tuotekoodi
1965138
valkoinen 6mm, 100x ei merk.,
SNA-sarjan merkinnät
Merkintöjen ja merkintäjärjestelmien valikoimassa on kaikki tarvittava sähköisten kytkentöjen merkitsemiseen: riviliitinten, johtojen ja kaapeleiden, komponenttien ja laitteiden merkinnät sekä tarrat.
Edut
Merkintöjen ja merkintäjärjestelmien valikoimassa on kaikki tarvittava sähköisten kytkentöjen merkitsemiseen: riviliitinten, johtojen ja kaapeleiden, komponenttien ja laitteiden merkinnät sekä tarrat.
Edut
- Etsi suosikkimerkintäratkaisusi: valikoimassa on kaikkea budjettitietoisista tulostustöistä korkealaatuisiin ja kookkaisiin hankkeisiin saakka
- Tunnista suosikkilaitteistosi tuotemerkistä riippumatta laajan ja yhteensopivan merkintä- ja etikettivalikoimamme avulla
- Säästä aikaa ja kustannuksia laajan ABB-riviliittiimiin tarkoitettujen käyttövalmiiden, ennalta tulostettujen merkintä valikoiman avulla.
- Valitse neljästä merkintäjärjestelmästämme, joissa on käytetty eri tekniikoita: lämpösiirtoa tai plottereita
- Tulostusmerkinnät ja -etiketit yli 15 sähkövalmistajaa varten
- Saatavilla on jopa 1 400 valmista mallia ja voimme tilauksesta tehdä räätälöityjä ratkaisuja.
Tuotetiedot
Tekniset ominaisuudet
Tuoteluokka (ETIM)Merkintälevy riviliittimille (EC000761)
Merkintäei ole
Merkinnän suuntavaaka ja pysty
Moduulijako6 mm
Värivalkoinen
Tuotekoodit
SAPADG645
Snro1965138
PLC1965138
EAN/GTIN3472592330006
Valmistajan tuotekoodi1SNA233000R0100
Toimittajan tuotekoodi1965138
Perustiedot
Pakkauksen mitat (P x L x K)0 x 0 x 0 mm
Pakkauksen tilavuus0.001 l
Pakkauksen paino0.004 kg
Yksikkökappale
Pakkauskoot1
Myyntipakkauksen sisältö–
UNSPSC55121717
TuotemerkkiABB
ToimittajaABB OY PJKOJEET, UPS JA SOLAR
Liitetiedostot (1)
Linkit