
Siirrä osoitin kuvan päälle suurentaaksesi
UPPOASENNUSVALAISIN C20-R300 1x28W HFDa DL
Tuotekoodi
4248256
Erittely
Uppoasennettava valaisin, joka sopii useimpiinkattorakenteisiin.
Asennus T-listan yläpuolelle ilman työkaluja taialapuolelle erikseen tilattavien pikasäädettävienkannakkeiden avulla.
Valaisimen alapinnassa on molemmilla puolilla saranoitu peitekansiasennuksen ja huollon helpottamiseksi.
Optiikka lukittuu itsestään paikalleenasennettaessa jasaranoituu lampunvaihdon ajaksi. Useimpiin versioihin voidaanintegroida LED-turvavalo (tavallinen, itsetestaava tai DALI-malli),läsnäolotunnistin tai yhdistetty läsnäolo- japäivänvalotunnistin.
Valonlähteet
Yksi, kaksi, kolme tai neljä T5-lamppua.
Voidaan toimittaa lamput asennuttuina.
Liitäntälaite
Valaisin toimitetaan elektronisella liitäntälaitteella(HF), analogisesti (1- 10V) ohjattavallaliitäntälaitteella (HFDa) tai digitaalisesti DSIohjattavalla (HFDd).
Asennus
Asennetaan uppoon T-listan yläpuolelle. Erikseentoimitettavien säädettävien kannakkeiden (Tuote N.o815403011) avulla erilaisten levy-, kasetti- ja sälekattojenalapuolelle.
Kytkentä
Kytkentä 5-napaisella pikaliittimellä (5x2x2,5mm).Voidaan toimittaa pistotulpallisella liitosjohdolla tai rungonpikaliitinkytkennällä.
Optiikka DL
Kiiltoeloksoitu peilioptiikka estää häikäisynerinomaisesti, merkintä DL, suunniteltu T5 varten.
Tuotetiedot
Tekniset ominaisuudet
Tietoja teknisistä ominaisuuksista ei ole saatavilla.
Tuotekoodit
SAPADI342
Snro4248256
PLC4248256
EAN/GTIN7054130413561
Valmistajan tuotekoodiC20041356
Toimittajan tuotekoodi4248256
Perustiedot
Pakkauksen mitat (P x L x K)0 x 0 x 0 mm
Pakkauksen tilavuus17.064 l
Pakkauksen paino5.34 kg
Yksikkökappale
Pakkauskoot1
Myyntipakkauksen sisältö–
TuotemerkkiGLAMOX
ToimittajaGLAMOX OY
Liitetiedostot (1)
Linkit