hager Adapteri hager vz10lsc sc simplex mm keystone

ADAPTERI HAGER VZ10LSC SC SIMPLEX MM KEYSTONE

Tuotekoodi
7242089
Valokuituadapteri SC Simplex Multimode, Keystone-mitoituksella ristikytkentäpaneeleihin ja RJ45 Keystone -rasiasovitteisiin
Valokuituadapteri SC Simplex Multimode Keystone-mitoituksella valokuituliityntöjen lisäämiseksi helposti RJ45-mitoitettuihin ristikytkentäpaneeleihin ja pöysuojaluukuttomiin Keystone -rasiasovitteisiin.
Tuotekoodit
Perustiedot
Tekniset ominaisuudet
Liitetiedostot (1)
SAPCGH941
PLC7242089
Snro7242089
EAN/GTIN3250611008514
Valmistajan tuotekoodiVZ10LSC
Toimittajan tuotekoodi7242089
Pakkauksen mitat (P x L x K)32 x 20 x 20 mm
Pakkauksen tilavuus0.013 l
Pakkauksen paino0.007 kg
Yksikkökappale
Pakkauskoot1
Myyntipakkauksen sisältö
UNSPSC39121006
TuotemerkkiHAGER
ToimittajaUTU OY
Malli / TyyppiMuu
Tarvikkeen/varaosan tyyppiMuu