afl hyperscale Kytkentäkaapeli-kuitu fibrefab mm dx sc/sc magenta 2m

KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX SC/SC MAGENTA 2M

Tuotekoodi
7202381
Kytkentäkaapeli DPX MM OM4 SC/SC/2/2m magenta
Kytkentäkaapeli FMS SMT Duplex, halkaisija 2x2 mm, monimuoto OM4 kytkentäkaapeli, magenta, monimuotokuitu 50/125 µm.
Varastossa
Tuotekoodit
Perustiedot
Tekniset ominaisuudet
Liitetiedostot (1)
SAPATL583
PLC7202381
Snro7202381
EAN/GTIN6410072023816
Valmistajan tuotekoodiP4AT2LDEDD-0000-M2
Toimittajan tuotekoodiP4AT2LDEDD-0000-M2
Pakkauksen mitat (P x L x K)160 x 170 x 5 mm
Pakkauksen tilavuus0.136 l
Pakkauksen paino0.035 kg
Yksikkökappale
Pakkauskoot1 / 10
Myyntipakkauksen sisältö
UNSPSC43223326
TuotemerkkiAFL HYPERSCALE
ToimittajaFIBREFAB LTD t/as AFL Hyberscale
APC-versioEi
Halogeeniton (EN 50267-2-3 mukaan)Kyllä
KaapelityyppiDuplex
KategoriaOM4
Kuitujen lukumäärä2
Kuitutyyppimonimuoto 50/125
Liitintyyppi, liitäntä1SC
Liitäntätyyppi, liitäntä 2SC
Pituus2 m
Taittosuojairroitettava
Ulkovaipan värivioletti