AFL HYPERSCALE

Näytä poistuneet tuotteet
Saatavuus
Tuotealue
APC-versio
Pituus
Kategoria
Kuitutyyppi
Liitintyyppi, liitäntä1
Liitäntätyyppi, liitäntä 2
Kaapelityyppi
Kuitujen lukumäärä
Liittimen tyyppi
Väri
84 tuotetta
PANEELI ONNLINE OHJURIPANEELI 19in 75mm
PANEELI ONNLINE OHJURIPANEELI 19in 75mm
Tuotekoodi
7201020
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OS2 LC 2m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OS2 LC 2m
Tuotekoodi
7201480
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OS2 SC 2m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OS2 SC 2m
Tuotekoodi
7201473
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM3 LC 2m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM3 LC 2m
Tuotekoodi
7201485
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OS2 SC-APC 1,5m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OS2 SC-APC 1,5m
Tuotekoodi
7202368
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OS2 LC-APC 1,5m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OS2 LC-APC 1,5m
Tuotekoodi
7202366
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM3 SC 2m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM3 SC 2m
Tuotekoodi
7201483
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITUSARJA FIBREFAB OS2 LC 1,5m 12kpl FIN2012
HÄNTÄKUITUSARJA FIBREFAB OS2 LC 1,5m 12kpl FIN2012
Tuotekoodi
7202373
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM3 SC-SIMPLEX AQUA
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM3 SC-SIMPLEX AQUA
Tuotekoodi
7202376
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITUSARJA FIBREFAB OS2 SC 1,5m 12kpl FIN2012
HÄNTÄKUITUSARJA FIBREFAB OS2 SC 1,5m 12kpl FIN2012
Tuotekoodi
7202372
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM3 SC-DUPLEX AQUA
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM3 SC-DUPLEX AQUA
Tuotekoodi
7202377
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM1 SC 2m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM1 SC 2m
Tuotekoodi
7201481
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX SC/SC OM3 2m AQUA
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX SC/SC OM3 2m AQUA
Tuotekoodi
7201572
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM1 SC-SIMPLEX BEIGE
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM1 SC-SIMPLEX BEIGE
Tuotekoodi
7201597
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/SC OM1 2m ORANSSI
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/SC OM1 2m ORANSSI
Tuotekoodi
7201567
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX SC/SC OS2 2m KEL
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX SC/SC OS2 2m KEL
Tuotekoodi
7201489
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM4 LC 1,5m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM4 LC 1,5m
Tuotekoodi
7202371
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM1 SC-DUPLEX BEIGE
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM1 SC-DUPLEX BEIGE
Tuotekoodi
7201598
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX LC/LC OS2 2m KEL
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX LC/LC OS2 2m KEL
Tuotekoodi
7201546
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX SC/SC OM1 2m ORANSSI
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX SC/SC OM1 2m ORANSSI
Tuotekoodi
7201558
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM SX LC/SC OS2 1m KEL
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM SX LC/SC OS2 1m KEL
Tuotekoodi
7201487
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM SX SC/SC OS2 1m KEL
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM SX SC/SC OS2 1m KEL
Tuotekoodi
7201486
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX LC/SC OS2 2m KEL
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX LC/SC OS2 2m KEL
Tuotekoodi
7201554
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX SC/SC OS2 1m KEL
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX SC/SC OS2 1m KEL
Tuotekoodi
7201488
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/LC MAGENTA 2M
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/LC MAGENTA 2M
Tuotekoodi
7202385
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM1 LC-DUPLEX BEIGE
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM1 LC-DUPLEX BEIGE
Tuotekoodi
7202308
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/SC MAGENTA 2M
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/SC MAGENTA 2M
Tuotekoodi
7202389
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/LC OM1 2m ORANSSI
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/LC OM1 2m ORANSSI
Tuotekoodi
7201562
Keskusvarastossa
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM4 SC 1,5m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM4 SC 1,5m
Tuotekoodi
7202369
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM1 LC-QUADRO BEIGE
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM1 LC-QUADRO BEIGE
Tuotekoodi
7202309
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM4 SC-SIMPLEX MAGENTA
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM4 SC-SIMPLEX MAGENTA
Tuotekoodi
7202393
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX SC/SC MAGENTA 2M
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX SC/SC MAGENTA 2M
Tuotekoodi
7202381
Keskusvarastossa
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 SC-SIMPLEX SININEN
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 SC-SIMPLEX SININEN
Tuotekoodi
7201595
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 LC-DUPLEX SININEN
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 LC-DUPLEX SININEN
Tuotekoodi
7202303
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 SC-DUPLEX SININEN
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 SC-DUPLEX SININEN
Tuotekoodi
7201596
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM3 LC-DUPLEX AQUA
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM3 LC-DUPLEX AQUA
Tuotekoodi
7202315
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 LC-APC-DUPLEX VIHREÄ
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 LC-APC-DUPLEX VIHREÄ
Tuotekoodi
7202316
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 SC-APC-SIMPLEX VIHREÄ
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 SC-APC-SIMPLEX VIHREÄ
Tuotekoodi
7201599
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 SC-APC-DUPLEX VIHREÄ
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 SC-APC-DUPLEX VIHREÄ
Tuotekoodi
7202302
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 LC-QUADRO SININEN
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OS2 LC-QUADRO SININEN
Tuotekoodi
7202304
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM3 LC-QUADRO AQUA
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM3 LC-QUADRO AQUA
Tuotekoodi
7202379
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/SC OM3 2m AQUA
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX LC/SC OM3 2m AQUA
Tuotekoodi
7201591
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM4 LC-QUADRO MAGENTA
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM4 LC-QUADRO MAGENTA
Tuotekoodi
7202396
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM4 LC-DUPLEX MAGENTA
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM4 LC-DUPLEX MAGENTA
Tuotekoodi
7202395
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM4 SC-DUPLEX MAGENTA
ADAPTERI-KUITU FIBREFAB OM4 SC-DUPLEX MAGENTA
Tuotekoodi
7202394
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX SC/SC OS2 5m KEL
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM1 LC 2m
HÄNTÄKUITU FIBREFAB OM1 LC 2m
Tuotekoodi
7201482
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB SM DX SC/SC OS2 3m KEL