afl hyperscale Kytkentäkaapeli-kuitu fibrefab mm dx sc/sc magenta 3m

KYTKENTÄKAAPELI-KUITU FIBREFAB MM DX SC/SC MAGENTA 3M

Tuotekoodi
7202382
Kytkentäkaapeli DPX MM OM4 SC/SC/2/3m
Kytkentäkaapeli FMS SMT Duplex, halkaisija 2x2 mm, monimuoto OM4 kytkentäkaapeli, magenta, monimuotokuitu 50/125 µm.
Tuotekoodit
Perustiedot
Tekniset ominaisuudet
Liitetiedostot (1)
SAPATL584
PLC7202382
Snro7202382
EAN/GTIN6410072023823
Valmistajan tuotekoodiP4AT2LDEDD-0000-M3
Toimittajan tuotekoodiP4AT2LDEDD-0000-M3
Pakkauksen mitat (P x L x K)300 x 250 x 15 mm
Pakkauksen tilavuus1.125 l
Pakkauksen paino0.05 kg
Yksikkökappale
Pakkauskoot1
Myyntipakkauksen sisältö
UNSPSC43223326
TuotemerkkiAFL HYPERSCALE
ToimittajaFIBREFAB LTD t/as AFL Hyberscale
APC-versioEi
Halogeeniton (EN 50267-2-3 mukaan)Kyllä
KaapelityyppiDuplex
KategoriaOM4
Kuitujen lukumäärä2
Kuitutyyppimonimuoto 50/125
Liitintyyppi, liitäntä1SC
Liitäntätyyppi, liitäntä 2SC
Pituus3 m
Taittosuojairroitettava
Ulkovaipan värivioletti