Näytä poistuneet tuotteet
Saatavuus
Tuotealue
Väri
Pituus
Kaapelityyppi
Leveys
Syvyys
Korkeus
Etupaneelilla
Kytkinten/adapterien lukumäärä
Kytkentä/adapterien lukumäärä
Impedanssi
122 tuotetta
TARVIKE-KUITU NAFICON TÖRMÄYSSUOJA 19" PANEELI
TARVIKE-KUITU NAFICON TÖRMÄYSSUOJA 19" PANEELI
Tuotekoodi
7268465
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELIMODUULI LL /PAN19 LC FZOMSU 48SML 15M
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON SM DX LC/LC UNIBOOT OS2 7m
HÄNTÄKAAPELI-KUITU LL LC/- FZOMSU-SD 48SML 30m
HÄNTÄKAAPELI-KUITU LL LC/- FZOMSU-SD 48SML 30m
Tuotekoodi
7268326
Keskusvarastossa
HÄNTÄKAAPELI-KUITU LL LC/- FZMSU 96SML 30m
HÄNTÄKAAPELI-KUITU LL LC/- FZMSU 96SML 30m
Tuotekoodi
7268329
Keskusvarastossa
VALMISKAAPELIMODUULI LL /PAN19 LC FZOMSU 48SML 30M
VALMISKAAPELIMODUULI PAN19/PAN19 LC FZMSU 96SML 15M
PANEELI-KUITU NAFICON LL YJT-05 12SC/24LC KOTELO
PANEELI-KUITU NAFICON LL YJT-05 12SC/24LC KOTELO
Tuotekoodi
7264118
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON SM DX LC/LC UNIBOOT OS2 5m
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON SM DX LC/LC UNIBOOT OS2 2m
LIITINPAKETTI PÄÄTEPAN 96LC-19IN HKU/ADAPT
LIITINPAKETTI PÄÄTEPAN 96LC-19IN HKU/ADAPT
Tuotekoodi
CFT668
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON SM DX LC/LC UNIBOOT OS2 10m
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON SM DX LC/LC UNIBOOT OS2 3m
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON MM DX LC/LC UNIBOOT OM4 10m
VALMISKAAPELIMODUULI PAN19/PAN19 LC FZOMSU 96SM 30M
VALMISKAAPELIMODUULI PAN19/PAN19 LC FZOMSU 48SM 15M
VALMISKAAPELIMODUULI PAN19/PAN19 LC FZOMSU 48SM 30M
VALMISKAAPELIMODUULI PAN19/PAN19 LC FZOMSU 96SM 45M
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON MM DX LC/LC UNIBOOT OM4 5m
PANEELI-KUITU NAFICON AVOLIITINLEVY 24 LC YJT
PANEELI-KUITU NAFICON AVOLIITINLEVY 24 LC YJT
Tuotekoodi
7269490
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON MM DX LC/LC UNIBOOT OM4 3m
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU  NAFICON MM DX LC/LC UNIBOOT OM4 2m
PANEELI-KUPARI NAFICON AVOLIITINLEVY 12 RJ45 YJT
PANEELI-KUPARI NAFICON AVOLIITINLEVY 12 RJ45 YJT
Tuotekoodi
7269491
Keskusvarastossa
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU SM LC/LC/1/7,5M
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU SM LC/LC/1/7,5M
Tuotekoodi
7262378
Keskusvarastossa
VALOKAAPELI SISÄ/ULKO FZOMSU 16x12SML
PANEELI-ESIKYTKETTY 19 PAN LC/- FZOMSU-SD 192SML R
PANEELI-ESIKYTKETTY 19 PAN LC/- FZOMSU-SD 192SML L
VALOKAAPELI SISÄ/ULKO FZOMSU 8x12SML
PANEELI-ESIKYTKETTY 19" PAN LC/- FZOMSU-SD 96SML R
PANEELI-ESIKYTKETTY 19" PAN LC/- FZOMSU-SD 96SML L
VALMISKAAPELIMODUULI LL/PAN LC FZOMSU 96SML 15M
VALMISKAAPELIMODUULI LL/PAN LC FZOMSU 96SML 30M
VALMISKAAPELIMODUULI LL /PAN19 LC FZOMSU 48SML 20M
JATKOSKOTELO NAF TALOKAAPELIJATKOS
VALMISKAAPELIMODUULI PAN19/PAN19 LC FZOMSU 48SM 45M
VALMISKAAPELIMODUULI PAN19/PAN19 LC FZOMSU 96SM 20M
VALMISKAAPELIMODUULI PAN19/PAN19 LC FZOMSU 48SM 20M
PANEELI-ESIKYTKETTY PAN 19" LC/- 192SMT 1.5m
VALMISKAAPELIMODUULI LL/LL YJT05 LC FZOMSU 96SM 30M
VALMISKAAPELIMODUULI LL/LL YJT05 LC FZOMSU 48SM 15M
VALMISKAAPELIMODUULI LL /PAN19 LC FZOMSU 48SML 50M
TARVIKE KELA
TARVIKE KELA
Tuotekoodi
7263218
PANEELI-ESIKYTKETTY NAF1000 SC/- HBBX 48SML 20M
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU LC FLEX RUBBER/LC 2SMT 3M
KYTKENTÄKAAPELI-KUITU LC FLEX RUBBER/LC 2SMT 5M
JATKOSKOTELO NAF  SISÄJATKO
PÄÄTEKOTELO NAF TALOPÄÄTEKOTELO
VALMISKAAPELIMODUULI LL /PAN19 LC FZOMSU 24SML 30M